adamek odpady

ODVOZ ODPADU A ODVOZ SUTĚ

Podnikáme v oblasti autodopravy, nakládání s odpady a poskytování technických služeb od roku 1996. Zajišťujeme kontejnerový odvoz a likvidaci stavebních a jiných odpadů kontejnery 3 až 20 m3.

Dovážíme stavební materiály – písky, štěrky, kačírek, zeminu, beton…. Naším kropicím vozem zajišťujeme kropení komunikací, stavebních ploch i zeleně. Zajistíme nakládku kontejnerů ručně, nebo technikou. Provedeme bourací práce menšího rozsahu, nebo zajistíme vyklízecí práce.

Naše služby provádíme rychle, kvalitně a odborně. Nakládání s odpady provádíme v souladu se zákonem č.185/2001 Sb. a jinou platnou legislativou. S odpady nakládáme na území Hlavního města Prahy a Středočeského kraje.

DOTACE

[29.8.2020]

Naše firma k dnešnímu dni nečarpala od založení ze žádných dotačních titulů, ani jiných záchranných balíčků spojených s programem antivirus.

POPLATKY V ROCE 2021

[27.8.2020]

Dle navrhovaného znění nového zákona o odpadech dojde na rok 2021 k navýšení poplatků za uložení odpadu na skládkách o 300 Kč/t. Tím dojde k zvýšení cen za odvoz odpadu. Doporučujeme odběratelům při podávání nabídek toto zohlednit.

NOVÁ VOZIDLA

[10.1.2019]

Ve flotile nyní také vozidla emisní normy EURO 6.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace