adamek odpady

ODVOZ ODPADU A ODVOZ SUTĚ

Podnikáme v oblasti autodopravy, nakládání s odpady a poskytování technických služeb od roku 1996. Zajišťujeme kontejnerový odvoz a likvidaci stavebních a jiných odpadů kontejnery 3 až 20 m3.

Dovážíme stavební materiály – písky, štěrky, kačírek, zeminu, beton…. Naším kropicím vozem zajišťujeme kropení komunikací, stavebních ploch i zeleně. Zajistíme nakládku kontejnerů ručně, nebo technikou. Provedeme bourací práce menšího rozsahu, nebo zajistíme vyklízecí práce.

Naše služby provádíme rychle, kvalitně a odborně. Nakládání s odpady provádíme v souladu se zákonem č.185/2001 Sb. a jinou platnou legislativou. S odpady nakládáme na území Hlavního města Prahy a Středočeského kraje.

ZMĚNA CEN

[12.3.2020]

Změna cen odvozu odpadu. Od 1.4.2020 budeme nuceni upravit cenu za odvoz stavebních sutí z důvodů navýšení cen zpracovatelů a cen za ukládku odpadů.

OZNÁMENÍ O PŘERUŠENÍ NĚKTERÝCH SLUŽEB

[16.3.2020]

Od dnešního dne omezujeme některé služby, jako například nakládku kontejnerů a vyklízení objektů z důvodů nedostaku ochranných pracovních pomůcek pro zaměstnance. Důvodem je absence ochranných respirátorů proti koronaviru na tuzemském trhu. Ostatní služby zůstávají v omezené kapacitě v provozu.

NOVÁ VOZIDLA

[10.1.2019]

Ve flotile nyní také vozidla emisní normy EURO 6.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace