adamek odpady

ODVOZ ODPADU A ODVOZ SUTĚ

Podnikáme v oblasti autodopravy, nakládání s odpady a poskytování technických služeb od roku 1996. Zajišťujeme kontejnerový odvoz a likvidaci stavebních a jiných odpadů kontejnery 3 až 20 m3.

Dovážíme stavební materiály – písky, štěrky, kačírek, zeminu, beton…. Naším kropicím vozem zajišťujeme kropení komunikací, stavebních ploch i zeleně. Zajistíme nakládku kontejnerů ručně, nebo technikou. Provedeme bourací práce menšího rozsahu, nebo zajistíme vyklízecí práce.

Naše služby provádíme rychle, kvalitně a odborně. Nakládání s odpady provádíme v souladu se zákonem č.541/2020 Sb. a jinou platnou legislativou. S odpady nakládáme hlavně na území Hlavního města Prahy a Středočeského kraje.

Změna ceníku 2023

[05.03.2023]

Od 1.1.2023 po loňské zkušenosti s cenami PH a ost. může docházet ke změnám cen za naše služby v průběhu roku. Kontrolujte prosím proto náš ceník, nebo nás kontaktujte telefonicky pro aktální informace.

 

Vyzkoušejte naší rychlost na přistavení  kontejneru.

[05.03.2023]

Vyzkoušejte naší rychlost na přistavení a odvozu kontejneru v základní ceně bez příplatku. 

PRVOTŘÍDNÍ SERVIS

[05.03.2023]

Naše firma zaměstnává profesionální řidiče. S námi získáte prvotřídní servis, rychlou obsluhu a správnou evidenci odpadů. Pokud odstraňujete odpady pouze s námi, připravíme Vám podklady pro hlášení do ISPOP.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace