adamek odpady

ODVOZ ODPADU A ODVOZ SUTĚ

Podnikáme v oblasti autodopravy, nakládání s odpady a poskytování technických služeb od roku 1996. Zajišťujeme kontejnerový odvoz a likvidaci stavebních a jiných odpadů kontejnery 3 až 20 m3.

Dovážíme stavební materiály – písky, štěrky, kačírek, zeminu, beton…. Naším kropicím vozem zajišťujeme kropení komunikací, stavebních ploch i zeleně. Zajistíme nakládku kontejnerů ručně, nebo technikou. Provedeme bourací práce menšího rozsahu, nebo zajistíme vyklízecí práce.

Naše služby provádíme rychle, kvalitně a odborně. Nakládání s odpady provádíme v souladu se zákonem č.185/2001 Sb. a jinou platnou legislativou. S odpady nakládáme na území Hlavního města Prahy a Středočeského kraje.

PALIVOVÝ PŘÍPLATEK

[2.6.2022]

U zvýhodněných cen nasmlouvaných pro rok 2022 jme nuceni připočítat palivový příplatek ve výši 100,- Kč za jednotlivou jízdu. Důvodem je cena motorové nafty.

Vyzkoušejte naší rychlost na přistavení  kontejneru.

[01.06.2022]

Vyzkoušejte naší rychlost na přistavení a odvozu kontejneru v základní ceně bez příplatku. 

RUČNÍ PRÁCE OMEZENY

[02.06.2022]

Z důvodů nedostatku pracovníků jsme pozastavili práce na vyklízení a nakládku odpadů. Autodopravu, prodej sypkých materiálů a odvoz odpadů máme plně v provozu.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace