adamek odpady

ODVOZ ODPADU A ODVOZ SUTĚ

Podnikáme v oblasti autodopravy, nakládání s odpady a poskytování technických služeb od roku 1996. Zajišťujeme kontejnerový odvoz a likvidaci stavebních a jiných odpadů kontejnery 3 až 20 m3.

Dovážíme stavební materiály – písky, štěrky, kačírek, zeminu, beton…. Naším kropicím vozem zajišťujeme kropení komunikací, stavebních ploch i zeleně. Zajistíme nakládku kontejnerů ručně, nebo technikou. Provedeme bourací práce menšího rozsahu, nebo zajistíme vyklízecí práce.

Naše služby provádíme rychle, kvalitně a odborně. Nakládání s odpady provádíme v souladu se zákonem č.185/2001 Sb. a jinou platnou legislativou. S odpady nakládáme na území Hlavního města Prahy a Středočeského kraje.

ZMĚNA CEN

[10.1.2019]

Změna cen odvozu sutí. Od 10.1.2019 jsme byli nuceni upravit cenu za odvoz stavebních sutí z důvodů navýšení cen zpracovatelů.

NEPLAŤTE POPLATKY

[10.1.2019]

Neplaťte poplatky za jednorázové přistavení kontejneru. Naše ceny jsou pro Vás výhodné, jelikož ve srovnání s konkurencí u nás neplatíte poplatek za jednorázové přistavení kontejneru.

NOVÁ VOZIDLA

[10.1.2019]

Ve flotile nyní také vozidla emisní normy EURO 6 - IVECO EUROCARGO .

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace