adamek odpady

ODVOZ ODPADU A ODVOZ SUTĚ

Podnikáme v oblasti autodopravy, nakládání s odpady a poskytování technických služeb od roku 1996. Zajišťujeme kontejnerový odvoz a likvidaci stavebních a jiných odpadů kontejnery 3 až 20 m3.

Dovážíme stavební materiály – písky, štěrky, kačírek, zeminu, beton…. Naším kropicím vozem zajišťujeme kropení komunikací, stavebních ploch i zeleně. Zajistíme nakládku kontejnerů ručně, nebo technikou. Provedeme bourací práce menšího rozsahu, nebo zajistíme vyklízecí práce.

Naše služby provádíme rychle, kvalitně a odborně. Nakládání s odpady provádíme v souladu se zákonem č.185/2001 Sb. a jinou platnou legislativou. S odpady nakládáme na území Hlavního města Prahy a Středočeského kraje.

DOTACE

[3.1.2022]

Naše firma k dnešnímu dni nečarpala prostředky od založení ze žádných dotačních titulů, ani jiných záchranných balíčků spojených s programem antivirus.

ÚPRAVY CEN pro rok 2022.  

[06.01.2022]

Od 1.1.2022 jsme byli nuceni zvýšit ceny za odvoz odpadů. Důvodem je zvyšování státních poplatků dle platné legislativy, dále také zvýšení cen energií, pohonných hmot, mzdových nákladů a vyžších cen za ukládku/recyklaci odpadů. 

RUČNÍ PRÁCE OMEZENY

[01.01.2022]

Z důvodů rozšířené nákazy koronaviru a jejích následků máme omezeny ruční práce na vyklízení a nakládku odpadů. Bourací práce jsou do odvolání zcela zastaveny. Autodopravu a odvoz odpadů máme v provozu.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace