adamek odpady

ODVOZ ODPADU A ODVOZ SUTĚ

Podnikáme v oblasti autodopravy, nakládání s odpady a poskytování technických služeb od roku 1996. Zajišťujeme kontejnerový odvoz a likvidaci stavebních a jiných odpadů kontejnery 3 až 20 m3.

Dovážíme stavební materiály – písky, štěrky, kačírek, zeminu, beton…. Naším kropicím vozem zajišťujeme kropení komunikací, stavebních ploch i zeleně. Zajistíme nakládku kontejnerů ručně, nebo technikou. Provedeme bourací práce menšího rozsahu, nebo zajistíme vyklízecí práce.

Naše služby provádíme rychle, kvalitně a odborně. Nakládání s odpady provádíme v souladu se zákonem č.541/2020 Sb. a jinou platnou legislativou. S odpady nakládáme hlavně na území Hlavního města Prahy a Středočeského kraje.

PALIVOVÝ PŘÍPLATEK

[26.10.2022]

U zvýhodněných cen nasmlouvaných pro rok 2022 jme nuceni připočítat ke službě palivový příplatek. Důvodem je cena motorové nafty.Výše příplatku se mění dle momentální ceny pohonných hmot.

Vyzkoušejte naší rychlost na přistavení  kontejneru.

[01.06.2022]

Vyzkoušejte naší rychlost na přistavení a odvozu kontejneru v základní ceně bez příplatku. 

RUČNÍ PRÁCE OMEZENY

[02.06.2022]

Z důvodů nedostatku pracovníků jsme omezili práce na vyklízení a nakládku odpadů. Autodopravu, prodej sypkých materiálů a odvoz odpadů máme plně v provozu.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace